close
تبلیغات در اینترنت
کسب درآمد اینترنتی

یکشنبه 30 دی 1397

دانلود نرم افزار وکسب درآمد

جستجوگر پیشرفته سایت

تبلیغات ویژه

سایت اسکینک دات آی آر

همکاری

از این پس شما کار بران عزیز نیز می توانید مطلب ارسال کنید هم اکنونعضو شوید وبا مطالعه قوانین پست ارسال کنید

            قوانین سایت                                       ارسال مطلب


 جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی

رایگان و ۱۰۰درصد تضمینی

جدیدترین روشهای کسب درآمد اینترنتی 

آیا دوست دارید از وقت اضافه ی خودتان كسب درآمد كنید ؟

آیا دوست دارید پولدار شوید ؟

آیا دوست دارید درخانه و بدون سرمایه صاحب كار شوید؟

جدیدترین روشهای کسب درامد اینترنتی 100 درصد تضمینی از سایتهای ایرانی

درامد ثابت و حقوق ماهیانه

 

 

 

معرفی سیستم کسب درآمد کلیکی

 

من سایت های کلیکی زیادی را امتحان کرده ام ولی هیچ کدام مانند این سایت پرسود نبوده اند اکسر سایت ها به ازای هر کلیک حد اکثر 5تومان به حساب شما واریز می کنند که روزانه شما 6کلیک بیشتر نمی توانید داشته باشید اما این سایت به ازای هر کلیک شما در آمدی معادل 110 ریال به حساب شما واریز می کند که این را من در هیچ کدام از دیگر سایت ها ندیده ام این ساید در وزارت فرهنگ وارشاد ثبت شده وقابل اطمینان است.

 

 

Banner


کسب درآمد از طریق کلیک بر روی تبلیغات، شما با کلیک بر روی تبلیغات و انتظار حدود60
 ثانیه به راحتی درآمد کسب میکیند.استاندارد پرداخت به ازائ کلیک در ا ین سایت ایرانی بین11 تا 30 تومان است.

ببینید سیستم کسب درامد شما فقط از طریق کلیک بر روی تبلیغات نیست بلکه یک جز کوچیکه منظورم اینه که شما اول از این راه شروع میکنید شاید سود زیادی نداشته باشید  اما فقط این نیست.

بلکه شما با کمی شکیبایی و مداومت در کارتون و به محض افزایش موجودیتون میتونید از گزینه یکرایه ی زیرمجموعه استفاده کنید و زیر مجموعه کرایه کنید تا علاوه بر کلیک شما بر روی تبلیغات پورسانتی هم از کلیک اونها بدست بیارید.بسته به موجودیتون میتونید تعداد زیرمجموعه های کرایه ایخودتون رو افزایش بدید تا پورسانت بیشتری بدست بیارید هم چنین می توانید با ارتقاع حساب خود در آمد هر کلیک را به60 تومان برسانید.

ویژگیهای برتر سایتها :نیاز به سرمایه ای ندارند و قانونی هستند.

نیازی به داشتن سایت یا وبلاگ برای نمایش تبلیغ نیست.

خستگی ناپذیر باشید

این موضوع رو جدی بگیرید و مطمئن باشید که درامد ماهیانه ی خوبی کسب خواهید کرد 

برای ثبت نام در سایت روی عکس زیر کلیک کنید

Banner

1. نیک باکس چگونه فعالیت می کند?

نیک باکس  محلی است که افراد به منظور کسب درآمد و پخش آکهی های شرکت ، موسسه ، وب سایت و ... ، به طور رایگان در آن ثبت نام می کنند و تبلیغ کنندگان نیز تبلیغات خود را در نیک باکس  به نمایش می گذارند .  هدف ایجاد یک رابطه بین تبلیغ کننده ها و مشتریان (کاربران) می باشد ؛ تبلیغ کننده ها توسط نیک باکس  دیده می شوند و مشتری جذب می کنند و کاربران نیز با کلیک روی تبلیغات کسب درآمد می کنند.

2. میزان درآمد هر کاربر در  نیک باکس  چه میزان است?

میزان درآمد کاربران کاملا بسته به نوع فعالیت آن ها در نیک باکس  دارد .. درآمد شما در  نیک باکس  وابسته به چندین عامل از جمله نوع عضویت شما، تعداد نفرات شما ( نفرات مستقیم و اجاره ای )، نوع تبلیغاتی که مشاهده می کنید و... می باشد . روند کاری در نیک باکس به گونه ای طراحی شده است که هرچه فعالیت اصولی شما بیشتر باشد، درآمدتان به صورت روزانه افزایش می یابد.  همچنین امکاناتی مانند اجاره نفرات، ارتقاء حساب و... شما را به درآمدی مکفی خواهد رساند.

 

3. میزان کسب درآمد از مشاهده هر آگهی چقدر می باشد?

4. درآمد خود را از چه طریقی و چه زمانی دریافت می کنید?

نیک باکس  درآمد شما را به تمام حسابهای عضو شبکه شتاب واریز می کند ! می توانید درآمد خود را توسط بانکهای داخل کشور دریافت کنید . شما برای برداشت از حساب خود در نیک باکس  ، باید شرایط مورد نیاز برداشت را داشته باشید که به شرح زیر است : - برای برداشت شما باید حداقل 100 تبلیغ مشاهده کرده باشید . - شما برای برداشت می بایست به حداقل موجودی قابل برداشت توجه کنید. حداقل مبلغ برداشت 10,000 ریال برای اولین برداشت ، 20,000 ریال برای دومین برداشت ، 40,000 ریال برای سومین برداشت و 60,000 ریال برای برداشت چهارم و بعد از آن می باشد . .

 

توجه : اگر به دلیل اشتباه بودن شماره حساب، شماره شبا ، شماره کارت و یا سایر اطلاعات ، وجه پرداختی نیک باکس  توسط بانک شما برگشت بخورد و پولی به دست شما نرسد مسئولیت آن به عهده شما خواهد بود و نیک باکس  برای بررسی این موضوع حداقل 30000 ریال به عنوان کارمزد از حساب شما کسر خواهد کرد. بنا براین در هنگام وارد کردن  اطلاعات خود در قسمت تنظیمات بانکی، دقت کنید

 

5. درگاه های پرداخت بانکی نیک باکس  :

درگاه پرداخت فقط یک واسطه بین ما و شما حساب می شوند و شما با داشتن حساب در هر بانکی می توانید از طریق درگاه بانک به حساب خود پول واریز کنید  فقط کافی است یک حساب عضو شبکه شتاب داشته باشید و از کارت عضو شتاب خود استفاده کنید .

 

معرفی سامانه امن پاسارگاد:

سامانه پرداخت امن پاسارگاد با ایفای نقش داوری در فرآیند خرید و فروش اینترنتی، یک خرید (و فروش) اینترنتی مطمئن را برایتان به ارمغان می آورد. هنگامی که برای داد و ستد  اینترنتی از این سامانه استفاده می کنید.

 

با وجود این که طرف مقابل خود را نمی بینید، مطمئن خواهید بود که در صورتی که به تعهدات خود عمل کنید، به خواسته خود خواهید رسید. به این ترتیب، پرداخت امن پاسارگاد  راحتی، سرعت و سایر مزایای خرید و فروش اینترنتی را با اطمینان و امنیت خرید و فروش معمولی ادغام می کند

حمایت های سامانه پرداخت امن پاسارگاد مختص خریدار (یا فروشنده) نیست. شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد (نوپاد) به عاملیت از بانک پاسارگاد به هر دو طرف معامله تضمین  می دهد که در صورتی که به تعهدات خود عمل کنند، از آن ها در برابر سوء استفاده های احتمالی محافظت می شود؛ در صورتی که خریدار کالایی مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش  را در زمان مقرر دریافت نکند، کلّ بهای کالا به او بازگردانده می شود. در صورتی که فروشنده نیز به دلیل کوتاهی خریدار متحمل هزینه هایی شود، این هزینه ها توسّط شرکت نوپاد  پوشش داده می شوند.

 

 

6. پرداخت امن چه فرقی با پرداخت اینترنتی معمولی دارد?

در پرداخت اینترنتی معمولی وظیفه بانک انجام «تراکنش» است. بنابراین با انتقال وجه از فرستنده (خریدار) به گیرنده (فروشنده) بانک نقش خود را به طور کامل ایفا کرده است.  اسنادی که از این تراکنش برای پی‏ گیری های بعدی تولید می شود شامل مبلغ تراکنش است. بنابراین در این نوع پرداخت بانک وارد جزئیات مربوط به شرایط معامله نمی شود. در  صورتی که کالای تحویل داده شده با آن چه فروشنده در سایت خود اعلام کرده است متفاوت باشد، تنها راه رسیدگی به این مشکل مذاکره با خود فروشنده است (دشوار و پرهزینه  بودن راه های دیگر، نظیر پی گیری قضایی، عملاً باعث می شود که خریدار چاره دیگری جز تماس با خود فروشنده نداشته باشد).

 

سامانه پرداخت امن پاسارگاد، راه حلّی است که ما برای از بین بردن این مشکل زیرساختی ارائه می کنیم. در این روش، سندی که از خرید اینترنتی باقی می ماند فاکتور فروش است.  همه موارد مورد توافق بین خریدار و فروشنده، از جمله زمان تحویل و شرایط خاص نظیر ضمانت و خدمات پس از فروش، در این فاکتور ثبت شده است. این فاکتور به عنوان یک سند  حقوقی نزد سامانه باقی می ماند و در مراحل بعدی رسیدگی مورد استفاده قرار می گیرد. در صورتی که خریدار در مورد خریدی که انجام داده است شکایتی داشته باشد، می تواند به راحتی و از طریق یک کلیک در سایت سامانه شکایت خود را اعلام کرده، تقاضای رسیدگی  کند. سایر مراحل رسیدگی توسّط شرکت خدمات فناوری نوآور پاسارگاد (نوپاد) انجام می شود. به این ترتیب سامانه پرداخت امن پاسارگاد با بر عهده گرفتن فرآیند رسیدگی به  اختلافات، بار مهمّی را از دوش خریدار (و فروشنده) بر می دارد.


7. آیا فقط با استفاده از کارت های بانک پاسارگاد می توان از سامانه استفاده کرد?

خیر، خریدار می تواند از هر کارت عضو شبکه شتاب استفاده کند. 

8. آیا برای استفاده از سامانه باید هزینه ای به جز هزینه کالای خریداری شده پرداخت کنم?

خیر، استفاده از این سامانه برای خریداران رایگان است... 

9. منظور از امنیت در عنوان سامانه چیست?

ارزش اصلی سامانه پرداخت امن پاسارگاد، افزایش اطمینان به فرآیند خرید و فروش اینترنتی است. بنابراین منظور از امنیت در عنوان این سامانه فراهم شدن شرایطی مطمئن‏ تر برای خرید و فروش اینترنتی است. البته امنیت سامانه پی پاد جنبه‏ های دیگری نیز دارد. یکی دیگر از جنبه‏ های امنیت سامانه پرداخت امن پاسارگاد امنیت مربوط به شبکه و اطّلاعات است. استفاده از این سامانه باعث حذف ضرورت وارد کردن اطّلاعات مربوط به کارت‏های بانکی برای هر مورد خرید می شود. به همین دلیل استفاده از پی پاد خطر لو رفتن مشخّصات کارت‏های بانکی را کاهش می دهد. در کنار این سهولت، پی پاد با حمایت کامل از کاربران، به آن‏ها اطمینان می دهد که در صورتی که در اثر ضعف امنیتی این سامانه مبلغی از حساب آن‏ها کسر شود، کلّ مبلغ کسر شده به حساب فرد بازگردانده می شود. علاوه بر این، اطّلاعات مربوط به کاربران در سامانه در محلّ امنی نگهداری می شود. برای محافظت از سایت پی پاد در برابر حملات اینترنتی نیز از پیشرفته‏ ترین روش‏های روز استفاده می شود.

 

10. چرا باید از این سامانه استفاده کنم?

مهمترین مزایای استفاده از این سرویس برای خریدار عبارت است از:     - امکان بازگرفتن وجه معامله بدون دخالت فروشنده     - امکان استفاده از همه کارت های بانکی عضو شتاب از طریق یک سایت     - اطمینان از دریافت کالا یا سرویس مطابق موارد مندرج در فاکتور فروش     - حذف هزینه های مربوط به پی گیری شکایت ها از طریق مراجع قضایی حذف ضرورت وارد کردن اطّلاعات کارت های بانکی برای هر مورد خرید اینترنتی.

 

11. شماره شبا چیست و چگونه آن را بدست بیاورم?

شناسه حساب بانکی ایران که به اختصار ً شبا ً نامیده می شود ، شماره ای است 24 رقمی که یک حساب بانکی را به صورت منحصر به فرد در نظام بانکی ایران مشخص می کند . نیک باکس  برای پرداخت درآمد شما به این شماره نیاز دارد ، شما می توانید این کد را با مراجعه به سایت بانکی که در آن حساب دارید و یا مراجعه حضوری به نزدیک ترین شعبه بانک مورد نظر به دست بیاورید.

Banner

امتیاز : نتیجه : 0 امتیاز توسط 0 نفر مجموع امتیاز : 0


بخش نظرات


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


ورود کاربران


عضويت سريع

  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد


آمار کلی سایت

  آمار مطالب آمار مطالب
  کل مطالب کل مطالب : 116
  کل نظرات کل نظرات : 8
  آمار کاربران آمار کاربران
  افراد آنلاین افراد آنلاین : 1
  تعداد اعضا تعداد اعضا : 1

  آمار بازدید آمار بازدید
  بازدید امروز بازدید امروز : 88
  باردید دیروز باردید دیروز : 19
  ورودی امروز گوگل ورودی امروز گوگل : 0
  ورودی گوگل دیروز ورودی گوگل دیروز : 0
  بازدید هفته بازدید هفته : 301
  بازدید ماه بازدید ماه : 1,232
  بازدید سال بازدید سال : 1,232
  بازدید کلی بازدید کلی : 45,128

  اطلاعات شما اطلاعات شما
  آِ ی پیآِ ی پی : 54.209.202.123
  مرورگر مرورگر :
  سیستم عامل سیستم عامل :


نظرسنجي

  نظر شما در مورد قالب وبللگ چیست؟  به نظر شما رهبر بازار تلفن‌های هوشمند در 6 ماه آینده کدام گوشی خواهند بود ؟


خبرنامه

  براي اطلاع از آپيدت شدن سایت در خبرنامه سایت عضو شويد تا جديدترين مطالب به ايميل شما ارسال شود


امکانات جانبی